Projektas „Sportuok ir būk aktyvus Visagine“

Sporto klubo „NAKS“ projektas „Sportuok ir būk aktyvus Visagine“ surinko 94 balų iš 100 galimų ir gavo 90 669,77 EUR finansavimą 2020-2023 projekto veikloms tarp kurių Visagino progimnazijų ir vaikų darželių krepšinio infrastruktūros gerinimas, nemokamos sporto treniruotes 5-8 m. vaikams ir jaunimui, krepšinio varžybos ir vasaros stovyklos.

KAIP PANAUDOSIM RĖMIMO LĖŠAS

Rugpjūtis – Rugsėjis 2020

Pagerinsim Visagino miesto progimnazijų, vaikų dienos centro ir vaikų darželių krepšinio ir sporto infrastruktūrą.

Rugpjūtis 2020-2023

Aktyviausiems projekto dalyviams nuo 8 iki 15 metų rugpjūčio mėnesį prie Baltijos juros organizuosime vasaros sportinę stovyklą „Bėk ir poilsiauk“.

Rugsėjis 2020 – Balandis 2023

Nuo rugsėjo iki balandžio skatinsime vaikus ir jaunimą reguliariai dalyvauti fizinio aktyvumo veiklose darželiuose ir Visagino sporto salėse.

Geriname Visagino švietimo įstaigų krepšinio infrastruktūrą

Ar jus žinote, kad 5-8 metų amžiaus vaikams rekomenduojamas krepšinio lanko aukštis turėtų būti 2,60 m? Iki šios savaitės Visagine krepšinio lentomis su reguliuojamu aukščiu buvo įrengta tik viena salė. Dabar jų tapo daugiau!

2020 m. spalio mėnesį Sporto klubas „NAKS“, įgyvendindamas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis (#SportoRėmimoFondas) dalinai finansuojamą sporto projektą „Sportuok ir būk aktyvus Visagine“, įsigijo ir perdavė į naudojimą 8 krepšinio lentas su su reguliuojamu aukščiu, 50 krepšinio kamuolius (1, 3 ir 5 dydžio) ir 8 krepšinio stovus Visagino švietimo įstaigoms ir Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Dūkšto skyriui.

Dabar krepšinį nuo 5-6 metų galima žaisti:

„Verdenės“ gimnazijoje
„Draugystės“ progimnazijoje
„Gerosios vilties“ progimnazijoje
„Žiburio“ pagrindinėje mokykloje
Dūkšto „Ryto“ gimnazijoje

Visagino vaikų darželiuose:
„Gintarėlis“
„Auksinis raktelis“
„Auksinis gaidelis“
„Ažuoliukas“

3X3 IR PAPLŪDIMIO KREPŠINIO TURNYRAI

Tam, kad užimti vaikus vasaros atostogų laikotarpiu bus organizuojamos 3×3 bei paplūdimio krepšinio varžybos.

Tokie turnyrai puikiai prisideda prie krepšinio populiarinimo regione. Tikimės, kad prie iniciatyvos prisijungs komandos iš Ignalinos ir Zarasų rajono.

VISAGINO KREPŠINIO PIRMENYBĖS

Ilgių sodyba

2020-2023 metais sporto rėmimo fondo lėšomis dalinai bus remiamos Visagino miesto pirmenybės.  

Reguliarus dalyvavimas krepšinio varžybose kartu su organizuojamų treniruočių lankymu skatins bent jau minimalų fizinį aktyvumą tarp jaunimo ir suaugusių.

VASAROS STOVYKLOS

Vasaros sportinės stovyklos tai puikus budas pasiruošti savo kūną mokslo metams ir pagerinti stovykla. Mes stengiamės kombinuoti aktyvų poilsį ir sportines treniruotes, kad vaikams būtų smagu ir įdomu praleisti laiką be telefonu ir su juo.

Pirmumo teisė patekti į vasaros stovykla atitenka vaikams, kurie aktyviai dalyvauja projekto veiklose ir kam jau sukako bent 8 metai.

2020 metais Palangoje buvo organizuota pirmą 11 dienų ir 10 nakvynių stovykla, kur dalyvavo 23 vaikai iš Visagino miesto. Per 11 dienų vaikai išmoko, kaip naudotis pulsometrais ir „Runkeeper“ programele. Kiekvienas dalyvis prabėgo virš 50 km.

Jeigu norite, kad jūsų vaikas būtų sveikas, fiziškai aktyvus ir užimtas sportu visus metus – užsirašykite jį į krepšinio sekcija Visagino sporto centre arba kreipkitės į sporto klubą „NAKS“ ir dalyvaukite mūsų projekto veiklose.

ŠMSM logotipas
Projektas “Sportuok ir būk aktyvus Visagine” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.