Kategorijos
Naujienos

3×3 krepšinio turnyro tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti rezultatai

2022 m. biržėlio 1 d. Visagino krepšinio mokyklos sporto salėje įvyko 3×3 krepšinio turnyras tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Per apdovanojimo ceremoniją 1-3 vietos laimėtojams buvo iteikti medaliai, o geriausiems turnyro žaidėjams krepšininko statulėles. Be to buvo įteikti daiktiniai prizai visiems vaikams, kurie aktyviai lankė projekto „Sportuok ir būk aktyvus Visagine” 2021-2022 metais ir nusipelnė apdovanojimų savo aktyvumu treniruotėse.

Daugumai vaikų tai buvo pirma patirtis 3×3 krepšinyje, o kai kuriems iš viso pirmos sportines varžybos gyvenime. Turnyre dalyvavo vaikai nuo 6 iki 16 metų. Taigi emocijų, kaip visada per vaikų varžybas buvo itin daug ir skirtingų.

Varžybų metu visiems renginio dalyviams buvo sukurtas FIBA 3×3 krepšinio profilis, kad vaikai galėtų gauti savo pirmus įskaitinius taškus į asmeninį FIBA reitingą. Galbūt kaž kas iš vaikų ta dieną pradėjo savo kelią iki Olimpinių žaidynių 3×3 krepšinio rungtyje.

Su pilnais turnyro rezultatais galima susipažinti FIBA 3×3 svetainėje.

Ar žinote kad?

Projektas “Sportuok ir būk aktyvus Visagine” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Daugiau apie projektą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *