Kategorijos
Naujienos

Visagino krepšinio komanda dalyvaus Mažų miestelių krepšinio lygos 2021/22 sezone

Po 3 metų pertraukos Visagino krepšinio komanda grįžta į Mažų miestelių krepšinio lygą.

Komandos pagrindą sudaro Visagino krepšinio mokyklos ugdytiniai, kurie šias metais dalyvauja Moksleivių krepšinio lygos U17 čempionate. Kolektyvui vadovaus nacionalinės kategorijos treneris – Nikolaj Aleksejenko.

Po pirmojo varžybų etapo į A diviziono atkrintamąsias nepatekusios komandos kovas pratęs B divizione, o B diviziono silpniausios komandos tęs kovas dėl C diviziono nugalėtojų vardo.

Čempionato komandos bus suskirstytos į pogrupius kiek įmanoma išlaikant geografinį principą, jeigu nesusidarys reikiamas skaičius A ir B divizionams, komandos varžybas pradės viename pajėgumo divizione ir po to pagal pasiektus rezultatus išsiskirstys po atitinkamo lygio divizionus. Planuojama, kad iš viso bus apdovanota net 12 įvairaus lygio komandų.

„Norint išmokti gerai žaisti krepšinį – reikia kuo daugiau dalyvauti varžybose. Deja, Lietuvos regionuose 15-16 metų jaunimas neturi daug galimybių varžytis prieš savo bendraamžius. Tam, kad suteikti jaunimui galimybes tobulėti nusprendėme dalyvauti Mažų miestelių krepšinio lygoje. Smagu, kad iniciatyva šiuo klausimu ėjo iš vaikinų. Jie puikiai supranta, kas yra vyrų krepšinis ir ten tikrai nebus lengva.

Norime, kad su laiku mieste atsirastų Regiono krepšinio lygos komanda. Tam tikslui pasiekti turime atstatyti krepšinio piramidė, kurios viršūnė būtų miesto reprezentacinė vyrų komanda, kur žaistų vietiniai žaidėjai. Iš savo patirties žinau, kad aktyvus jaunimo dalyvavimas vyrų varžybose po kelių metų atsipirks. Po 2-3 sezonų turėsime pankamai aukšto lygio vietinius krepšininkus, su kuriais galėsime žengti kitą lygį.

2021/22 m. Mažų miestelių krepšinio lygos sezonui keliame maksimalų tikslą – išlaikyti vietą lygos B divizone. Jeigu to nepavyks pasiekti, sieksime kuo geriau pasirodyti C divizione ir patekti į finalo ketvertą.“ – teigė viešosios įstaigos Visagino krepšinio mokyklos l. e. direktoriaus pareigas Aleksandr Bražnikovas.

„Istoriškai Visagino jaunimo krepšinio komandos dalyvavo Lietuvos C Lygoje, RKL ir Mažų miestelių lygoje. Džiugu, kad dabar Visagino krepšinio mokykla turi savarankiškumą, priimant sprendimus dėl savo veiklos, ir grąžina krepšinio tradicijas į miestą.“ – pasisakė savo nuomonę dėl komandos dalyvavimo lygoje sporto klubo „Naks“ steigėjas ir krepšinio veteranas Sergejus Kotovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.