Kategorijos
Projektai

Visagine įrengta paplūdimio krepšinio aikštelė

2020 m. liepos mėnesį sporto klubas „NAKS” su Visagino savivaldybės pagalba užbaigė paplūdimio krepšinio aikštelės montavimo darbus, kurie buvo projekto „Poilsiauk aktyviai – 2019” sudedamoji dalis. Vienas iš projekto iškeltų uždavinių buvo gerinti Visagino miesto savivaldybės sporto infrastruktūrą ir objektus.

Sporto rėmimo fondo finansuojamo projekto dėka miestas dabar turi universalią paplūdimio krepšinio aikštelę, kuri bus naudojama įvairaus lygio varžyboms rengti ir įvairių sporto šakų sezonų pasiruošimo treniruotėms.

Visagino rekreacijos ir paslaugų centrui buvo perduotas paplūdimio profesionalus tinklinio tinklas su antenomis. Tikimės, kad tai bus pirmas žingsnis įrengiant modernią tinklinio aikštelę Visagino parko teritorijoje.

Kas liečia paplūdimio krepšinį – tai yra aktyviai besivystanti sporto šaka, kaip ir paplūdimio tinklinis, futbolas bei rankinis. Krepšinio žaidimui ant smėlio nereikia jokių techninių įgūdžių – užtenka gebėjimo pagauti kamuolį, bėgti su juo ir mesti į krepšį. Tai daro šią sporto šaką prieinamesnę vaikams ir suaugusiems.

Žinome, kad klausimų lieka labai daug. Bet į visas abejones atsakysim varžybų metu, kurios Visagine įvyks 2020 m. rugpjūčio 1 d. Kviečiame visus norinčius išbandyti save ir savo gebėjimus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *