Kategorijos
Naujienos

Sporto klubo „NAKS” steigėjas tarp kandidatų į LR seimą!

Dažnai matome šį vyruką krepšinio varžybose su švilpuko ir be jo. Bet tai tik matoma darbo puse, kuri jis atlieka mūsų klube. 2020 metais Sergejus Kotovas tapo vienu iš kandidatų patekti į LR seimą ir turi ką pasakyti krepšinio ir sporto bendruomenei. Suteiksim jam žodį.

Mieli draugai, aš esu komandos žaidėjas ir mano tikslas yra visada matyti stiprią komandą, kurioje kiekvienas galėtų atskleisti savo potencialą, kuriame visi padeda vieni kitiems tapti stipresniais.

Šis principas veikia ir liaudiškų šokių kolektyve, kurį su kolegomis įkūrėme Visagine daugiau nei prieš 20 metų, ir krepšinyje, kurį plėtojame Visagine, ir sentikių bendruomenėje, kuri bendrų pastangų dėka pagaliau pradėjo kurti savo šventyklą. „Kartu – mes esame jėga” man nėra tik gražūs žodžiai – tai vienintelis teisingas žmonių, siekiančių geriausio, elgesys.

Tik kartu mes galime pasiekti savo tikslus, tik kartu galime apsaugoti savo tradicijas ir įsitikinimus, tik kartu galime tapti stipresni ir laimingesni. Kartu turime prisiminti, kad turime būti ne tik vieni su kitais, bet ir su Dievu. Lietuvos lenkų rinkimų akcija- Krikščioniškų šeimų sąjunga – komanda, kurioje galiu būti stipresnis ir kurioje tikrai galiu padėti kaimynui tapti stipresniu. Ir todėl aš esu šioje komandoje. Komanda sąžiningų žmonių, kurie iš tikrųjų kovoja už socialinį teisingumą, kuris toks reikalingas mums visiems. Man, kaip ir Jums, nepaprastai svarbu išsaugoti mūsų tradicijas, užkirsti kelią mūsų visuomenės pagrindo – šeimos – sunaikinimui. Kviečiu visus atvykti į rinkimų apylinkes spalio 11 dieną ir balsuoti už LLRA- KŠS sąrašo numerį 8. Sergejus Kotovas – mano numeris sąraše 14

Sergejus Kotovas – kandidatas į LR seimą.

Politinė reklama skelbiama neatlygintinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *