Kategorijos
Naujienos

Visagino pliaže atsiras naujoviškos sporto šakos erdvė

Visagino paplūdimyje prasidėjo paplūdimio krepšinio aikštelės darbai. Nauja sporto aikštelė mieste atsiras dėka Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis dalinai finansuojamo sporto projekto „Poilsiauk aktyviai – 2019“, kuri vykdo sporto klubas „NAKS”.

Vienas iš projekto uždavinių yra gerinti Visagino miesto savivaldybės sporto infrastruktūrą ir objektus. Krepšinio aikštelėje Visagino m. poilsio bus įrengti du krepšinio stovai su apsauga ir smėlio pagrindas. Naujas sporto objektas prieinamas visiems miesto gyventojams ir svečiams.

Paplūdimio krepšinis – aktyviai besivystanti sporto šaka, kaip ir paplūdimio tinklinis, futbolas bei rankinis. Krepšinio žaidimui ant smėlio nereikia jokių techninių įgūdžių – užtenka gebėjimo pagauti kamuolį, bėgti su juo ir mesti į krepšį.

ŠMSM logotipas

Projektas “Poilsiauk aktyviai – 2019” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *