Kategorijos
Naujienos

Birželio 26 d. organizuojama sporto šventė vaikams

Visagino savivaldybės administracija, kaip PP3 dalyvaujantis Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekte LLI-402 (RISK-FREE) „Sportas kaip socialinio bendravimo forma su rizikos grupės paaugliais“, organizuoja baigiamąjį projekto renginį.

Renginys įvyks 2020 m. birželio 26 d. Visagino savivaldybėje, adresu Parko g. 14 A (kempingo teritorija). Registracija į varžybas 10:30-11:00

Maksimalus renginio dalyvių skaičius 50 dalyvių iš Lietuvos ir 50 dalyvių iš Latvijos. Vyks futbolo, krepšinio, tinklinio ir rankų lenkimo varžybos įvairiose amžiaus grupėse:

1) Krepšinis 3×3, amžiaus grupė iki 12 metų (žaidimo trukmė 8 min.), 13–15, 16–18 metų berniukai ir mergaitės. Žaidžiama pagal gatvės krepšinio taisykles. Žaidimo sistema priklausys nuo užsiregistravusių komandų skaičiaus.

2) Tinklinis 4×4, amžiaus grupė iki 17 metų, 18–19 metų berniukai ir mergaitės. Žaidimo pagrindas – smėlis. Žaidžiama pagal gatvės tinklinio taisykles. Žaidimo sistema priklausys nuo užsiregistravusių komandų skaičiaus.

3) Futbolas 5×5, amžiaus grupė iki 14 metų, 15–19 metų berniukai ir mergaitės. Žaidžiama pagal mini futbolo taisykles. Žaidimo pagrindas – smėlis. Žaidimo sistema priklausys nuo užsiregistravusių komandų skaičiaus.

4) Rankų lenkimas. Dalyviai: berniukai 2 grupės iki 75 kg, nuo 75 kg, mergaitės 2 grupės iki 65 kg, daugiau kaip 65 kg.

Dėl registracijos į varžybas prašome kreiptis į renginio organizatorius sporto klubą „NAKS” tel. 8 616 45 822.

Baigiamąjį projekto renginį organizuoja.Visagino savivaldybės administracija, dalyvaujanti Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekte LLI-402 (RISK-FREE) „Sportas kaip socialinio bendravimo forma su rizikos grupės paaugliais“.

2020 m. gegužės 28 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Nr. V-1312 „Dėl sporto varžybų organizavimo būtinų sąlygų“ (toliau tekste – Sprendimas) Lietuvos Respublikoje gali būti organizuojamos sporto varžybos, jei laikomasi Sprendime nustatytų reikalavimų.

Sprendimo 1.1 papunktyje yra nurodyta, kad sporto varžybų organizatorius privalo užtikrinti, kad atvirose erdvėse vykstančiose varžybose dalyvautų ne daugiau kaip 300 (nuo 2020-06-16 500) žiūrovų ir (ar) varžybose dalyvaujančių sportininkų, neįskaičiuojant trenerių, teisėjų, aptarnaujančio personalo ir kitų varžybų dalyvių, ir tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus, būtų užtikrintas ne mažesnis nei 1 m atstumas.

Taip pat turi būti sudarytos sąlygos vykdyti ir kitus nurodymus:

1) Žiūrovams, sportininkams bei dalyviams turi būti  sudaryta galimybė tinkamai rankų higienai ir (ar) dezinfekcijai bei pateikta informacija apie higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.) laikymosi būtinybę.

2) Į varžybų vietą nebūtų įleidžiami žiūrovai, sportininkai ir dalyviai, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas 37,3 °C ir daugiau), sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas.

3) Panaudotas sporto inventorius ir priemonės būtų valomi ir dezinfekuojami.

4) Sportininkai ir dalyviai būtų aprūpinti nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis.

Atsižvelgiant į tai, kad Visagino savivaldybės administracija baigiamąjį projekto renginį planuoja organizuoti atviroje erdvėje, t. y. savivaldybės kempingo teritorijoje, aukščiau minėtų reikalavimų vykdymas būtų užtikrintas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *