Kategorijos
Naujienos

Kodėl verta pasirinkti jaunimo savanorišką tarnybą Visagino krepšinio mokykloje

Greit tapsi dviliktoku ir tavę domina 0,25 stojamojo balo pripažinimas, stojant į pirmosios pakopos studijas? Šis Visagino krepšinio mokyklos ir JST pasiūlymas tau!

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) skelbia registraciją į 2022 m. II-ojo pusmečio Jaunimo savanoriškos tarnybos vietas!

JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą- dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 35 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Registracija vyks visose Lietuvos savivaldybėse nuo š.m. gegužės 16 d. iki š.m. birželio 16 d. 23.59 val. 😉

🎯 Registracijos anketos ieškokite: https://jst.jrd.lt/newCandidate
🎯 Daugiau informacijos apie programą rasite: https://jrd.lt/savanoryste/jst

Visagino krepšinio mokyklos sąvanoriškos veiklos kryptys

Savanoriams, norintiems stoti į sporto krypties studijų programas, siūlome išbandyti save treniravimo procese. Jie bus atsakingi už statistinių duomenų surinkimą, panaudojant informaciją iš širdies ritmo matuoklių, vedant rungtynių ir treniruočių statistiką, analizuojant išvadas galima bus teikti savo pastebėjimus ir pasiūlymus treneriams.

Savanoriams kurie mato savo ateitį žiniasklaidoje norime pasiūlyti tapti Visagino krepšinio mokyklos internetinės svetainės ir socialinių paskyrų vedėjais. Rašyti naujienas, talpinti straipsnius, imti interviu su žaidėjais ir treneriais, vęsti Youtube kanalą ir t.t.

Gerai draugaujantiems su informacinėmis technologijoms siūlome organizuoti tiesiogines transliacijas iš rungtynių ir sportininkų gyvenimo važiuojant į varžybas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.