Kategorijos
Naujienos

Garbingas U13 komandos pasirodymas Vilniuje

Vakar U13 krepšininkai Vilniuje žaidė Moksleivių krepšinio lygos U13 čempionate prieš grupės lyderį Sostinės KM IV (8 pergalės – 0 pralaimėjimų).

Sostinės KM IV – Visagino KM 62:57 (15:14, 21:6, 10:22, 16:15)

Pirmajame kėlinyje aikštelėje vyko lygi kovą, kurį 15:14 laimėjo vilniečiai. Antrame kėlinyje visaginiečiai šiek tiek pasimetė aikštelėje ir paleido priešininkus tolį į priekį. Į pertrauką komandos išėjo, kai švieslentėje rezultatas jau buvo 36:20 sostinės komandai naudai.

Bet po pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė iš esmės. Mūsų krepšininkai pradėjo žymiai aktyviau gyntis, dėka ko ir laimėjo 3 kelinį rezultatu 22:10, o ketvirtame kėlinyje sugebėjo net persverti rezultatą savo naudai. Iki paskutinės minutės krepšinio kova vyko taškas į tašką. Rungtynių pabaigoje šeimininkai rado silpną vietą gynyboje, spurtavo 5:0 ir laimėjo rungtynes rezultatu 62:57.

Mūsų komandai taškus pelnė: A.Dolgačiov – 34, D.Bražnikovas – 11, T.Šadrincevas – 6, T.Morgunov – 5, A.Švaikovskis – 1.

Visaginiečiams tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas MKL U13 čempionate, tačiau komanda užima 3 vietą savo grupėje ir turi visus šansus patekti į II čempionato etapą.

Gruodžio 10 d. U13 krepšininkus laukia namų rungtynes prieš Utenos DSC komanda.