Kategorijos
Naujienos

Visagino krepšinio mokyklos komandos į MKL pertrauką išeina su aukštai pakelta galva

Lietuvos moksleivių lygos krepšinio čempionatuose prasidėjo kalėdinės atostogos. Džiugu, kad Visagino krepšinio mokyklos komandos šiais metais rodo gerus rezultatus ir turi realus šansus patekti į atkrintamąsias varžybas.

Lietuvos čempionate C divizione, kur iš viso dalyvauja 39 komandos, kol kas geriausia rezultatą rodo N. Aleksejenko vadovaujama 2010 m. g. komanda. Po 8 sužaistų turų dvylikamečiai berniukai su 7 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu užima pirmą vietą D grupėje. Likus 4 rungtynėms iki pirmo etapo pabaigos jaunieji krepšininkai jau garantavo sau vietą antrame etape, kur turės realus šansus pakovoti dėl patekimo į C diviziono aštuntfinalius.

Ivan Vachitov, Titas Šadrincevas, Ainoras Švaikovskis, Danielius Bražnikovas  – U13 komandos lyderiai
Lietuvos 2022/23 m. U13 MKL C diviziono turnyrinė lentelė.

Lietuvos U14 berniukų čempionate dalyvaujanti 2009–10 m. g. Visagino krepšinio mokyklos komanda į kalėdinę pertrauką išėjo trečioje vietoje su 15 taškais (6 pergalės – 3 pralaimėjimai). Visa kova dėl patekimo į aštuntfinalius mūsų krepšininkus dar laukia antrame rate, nes šiuo metu į 4 kelialapius į antrą turnyro etapą pretenduoja šešios komandos iš Vilniaus, Rokiškio, Visagino ir Utenos.

Artiom Dolgačiov (Visagino „Gerosios vilties” progimnazija) – U14 komandos rezultatyviausias žaidėjas
Lietuvos 2022/23 m. U14 MKL C diviziono turnyrinė lentelė.

Sunkiausia turnyrinė padėtis kol kas susiklostė U15 (2008 m. g.) krepšinio jaunučių čempionate, kur mūsų komandos pagrindą sudaro 2009 m. g. berniukai. Po pirmo etapo Visagino keturiolikmečiai užima 6 vietą, bet tik vienu tašku nusileidžia trečiai vietai. 2023 metais visaginiečius laukia svarbios rungtynės su Pasvalio, Pakruojo ir Vilniaus komandomis.

Roman Padalka (Visagino Draugystės progimnazija) – U15 rezultatyviausias žaidėjas
Lietuvos 2022/23 m. U15 MKL C diviziono turnyrinė lentelė.

Siekti Visagino krepšinio mokyklos komandų pasiekimus ir Lietuvos krepšinio čempionatu eigą galima Moksleivių krepšinio lygos svetainėje: https://mkl.lt

Jau 2023 m. sausio 8 d. net penkios Visagino krepšinio mokyklos komandos varžysis Lietuvos MKL 3×3 krepšinio čempionate Jurbarke. Po pirmo etapo, kuris vyko 2022 m. lapkričio 6 d. Širvintose, mūsų komandos užima 9 vietą –  U18 čempionate, kur dalyvauja 2006–2008 m. g. rinktinė, Visagino krepšinio mokyklos sportininkai užima 9 vietą Lietuvoje U14 berniukų čempionate, 18 vietą – U16 jaunučių čempionate ir 16 vietą – U18 jaunių čempionate.

Šiemet aukščiausiame lygyje debiutavo ir mergaičių 3×3 komandos, kurios dalyvauja U14 ir U16 3×3 čempionatuose (4 ir 5 vieta atitinkamai).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *