Kategorijos
Naujienos

U12 mergaičių komanda sužaidė savo pirmąsias krepšinio varžybas

Vasario 9 d. Kėdainiuose savo pirmąsias krepšinio varžybas sužaidė mūsų U12 mergaičių komanda.

Be mūsų krepšinio turnyre dalyvavo Moksleivių krepšinio lygos komandos iš Kėdainių, Pakruojo ir Kuršėnų. Pusfinalyje mūsų jaudulys ir varžovų patirtis leido Kuršėnų komandai įgyti 20+ taškų persvarą ir laimėti rezultatu 60:33.

Varžybose dėl III vietos teko susidurti su aikštelės šeimininkėms – Kėdainių SC komanda. Startas buvo labai panašus vėl dviženkle varžovų persvarą po antro kėlinio (13:25). Trečiame kėlinyje varžovų persvara net padidėjo iki +17 ir tik tuo momentu mūsų jauna ir dar nepatyrusi komanda suprato, kad krepšinis yra tiesiog žaidimas ir pradėjo žaisti. Rezultatas: panaikinta varžovų persvara ir išlygintas rezultatas (37:37). Prireikė papildomų 5 minučių,kad išaiškinti komanda nugalėtoja. Ja pelnytai tapo Kėdainių SC komanda, kuri buvo geresne ir gynyboje ir puolime 50:38.

Naudingiausios žaidėjos prizą gavo – gynėja Goda Bivainytė.