Kategorijos
Naujienos

Tarptautinės Baltic Boys Basketball lygos etapas Visagine

2013 gruodžio 1-3 dienomis Visagino krepšinio mokyklos sporto salėje vyko tarptautinis BBBL (Baltic Boys Basketball lyga) turnyras, kuris sukėlė didelį susidomėjimą ne tik vietinių gyventojų, bet ir svečių iš Latvijos bei Estijos.

Visagino KM komanda

Turnyre dalyvavo U14 komandos iš Latvijos, Estijos ir savaime suprantama, Visagino. Į mūsų miestą atvyko net 105 jaunieji sportininkai, kurie buvo apgyvendinti trijose miesto viešbučiuose, parodydami renginio populiarumą ir traukiantys dėmesį į Visaginą kaip sporto renginių centrą.

Įvykio svarbą pabrėžė net miesto meras Erlandas Galaguz ir Visagino administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, kurie asmeniškai dalyvavo varžybose. Mero prisilietimas prie šio krepšinio renginio simbolizavo įsipareigojimą remti sporto iniciatyvas mieste. Meras pradėjo varžybas, išmėtė ginčo kamuolį, rodydamas savo paramą ir susidomėjimą jaunųjų sportininkų pastangomis ir talentais.

Tarptautinis BBBL krepšinio turnyras – sporto projekto  „Žais krepšinį Visagine-2023“ dalis, kuris dalinai finansuojamas Visagino savivaldybės lėšomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *