Kategorijos
Naujienos

Antrojo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 3×3 finalo rezultatai

Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, vykusiame antrojo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 3×3 finale Visagino krepšinio mokyklos sportininkai kartu su daugiau nei 200 žaidėjų kovojo už garbę ir galimybę laikytis šio sezono Lietuvos MKL 3×3 čempionais.

Nuo lapkričio mėnesio vykusiame turnyre buvo trys atrankos etapai, kuriuose dalyvavusios komandos rinko taškus pagal FIBA 3×3 reitingą, taip pat ir komandinio čempionato taškus, kurie užtikrino kelialapį į finalinį etapą ir geresnę pradžios poziciją jame.

Geriausia rezultatą tarp mūsų komandų finaliniame etape parodė U18 vaikinų komanda (D. Čiučiulka, T. Gasperavičius, A. Dolgačiov, T. Morgunov) kurį užėmė 5 vietą galutinėje turnyro lentelėje. Tik vienos pergalės pritrūko tam, kad patekti į kovą dėl medalių.

Merginų U18 čempionate Visagino KM komanda (K. Kazakevičiutė, K. Bražnikovaitė, D. Peršina ir K. Dunder) užėmė 6 vietą. O U16 čempionate mūsų 3×3 merginų komanda (U. Vaynyus, D. Špolianskaja, K. Trusevič, M. Peršina, M. Persidskaja) liko 7 vietoje.

Nuotraukos © Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (MKL)