Stovykla „Nuotykių vasara Visagine“ – 2018

 

Informacija apie 2018 metų stovyklą ruošiama. Jei norite būti informuoti apie stovyklą, palikite savo kontaktus čia.

 

1 pamaina

Data tikslinama (10 darbo dienų)

Tikslinama
7-10 metų vaikams
Bendrausime lietuvių ir rusų kalbomis
2 kartus per dieną (pietūs ir pavakariai).
Į kainą iškaičiuota:

  • Maitinimas (pietūs ir pavakariai)
  • Užsiėmimai
  • Inventorius (sportinėms, meninėms ir kt. veikloms)
  • Vaikų animacijos paslaugos
  • Gabija +37062587491 , gabija.kaukenaite@gmail.com
  • Laimonas +37062926813

Tai stovykla, kurioje vaikai žaisdami gilinsis į save ir draugus, stengsis suprasti savo silpnąsias ir sustiprinti stipriąsias puses, atras daugybę naujų veiklų, kurios, galbūt, padės suformuoti naujus hobius ar net pasirinkti gyvenimo kelią. Bendrausime lietuvių ir rusų kalbomis, todėl kiekvienas vaikas galės suprasti ir būti suprastas. Be to, į stovyklos planą įtrauktos ir anglų kalbos pamokėlės.

Vaikų laukia programa, kurioje svarbią dalį užims sportiniai užsiėmimai. Tikimės, kad smagiai pateiktos užduotys padės vaikams suprasti, kad aktyvus laisvalaikis daug įdomesnis už šiuolaikines technologijas. Vaikų vasaros stovykla – 10 darbo dienų trukmės nuotykis, kuris ne tik užims Jūsų vaikus, bet ir skatins atrasti, pažinti, mokytis, bendrauti ir bendradarbiauti.

Be sporto ir žaidimų, vaikai išbandys savo kūrybines galias: kurs komandos atributiką, statys pilis, vaidins ir šoks, užsiims rankdarbiais ir kitomis veiklomis.

Puoselėdami sveiką gyvenseną nepamiršime ir papasakoti apie taisyklingą mitybą, o vieną vakarą skirsime būtent jai – visi kartu gaminsime ir atrasime puikų sveiko maisto skonį. Taip pat:

  • bendradarbiausime su Visagino įstaigomis, kurių atstovai pristatys savo profesijas ir padės vaikams atrasti savąją,
  •  leisimės į žygį, kuriame atskleisime daugybę gamtos paslapčių, o prie laužo dalinsimės idomiomis istorijomis,
  • vieną dieną tapsime detektyvais ir ieškosime paslėpto lobio,
  • vyks keli prevenciniai užsiėmimai, kurių metu aptarsime blogų įpročių (tabako ir alkoholio vartojimo) žalą organizmui.

Pirmąją stovyklos dieną skirsime susipažinimui ir komandų formavimui. Taip užtikrinsime, kad nei vienas vaikas neliktų atstumtas ir turėtų galimybę atsiskleisti. Susiskirstymas komandomis ypač svarbus tokių stovyklų metu, nes moko vaikus bendrauti, taisyklingai reikšti savo jausmus, siūlyti idėjas, skatina komandinį darbą.

Stovyklos metu vaikai bus maitinami du kartus per dieną pietumis ir pavakariais. Kokybiškas maistas pasotins ir įkraus vaikus energija dienos veikloms.

Šiais metais tai bus jau antroji tokia vaikų vasaros stovykla ir nors stovyklą vesime dviese, nuolat turėsime pastiprinimą – „NAKS“ sporto klubą su viceprezidentu Sergejumi Kotovu priešakyje bei mūsų partnerius Visagino sporto centrą.

Kruopščiai suplanuota stovyklos dienotvarkė, paruoštos užduotys užtikrins kokybišką vaikų laisvalaikį, vasarą pripildys įspūdžių ir atradimų.

Akimirkos iš „Nuotykių vasaros – 2017“ (rūsų kalba)