„Visagino Policija“ – 2017/18 sezono miesto čempionai

Visagino Policija

Balandžio 21 dieną Visagine pasibaigė 2017-18 metų sezono krepšinio miesto pirmenybių čempionatas. Kaip ir praėjusiais metais, po grupių etapo 8 komandos buvo padalintos į du divizionus, kuriuose buvo sužaistos atskiros finalinės varžybos.

B diviziono finale trečiąją vietą užėmė komanda „Atomic Zombies“, įveikusi jauniausius turnyro dalyvius „SC-2” komandą rezultatu 102:50. Už didžiausią indėlį komandoms apdovanoti E. Milgevičius ir Tadas Gasperavičius.

Diviziono nugalėtojais tapo komanda „O-Mega“, susirungusi prieš principinį varžovą „VTVPMC“ ir persvėrusi rezultatą į savo naudą laimėjusi rezultatu 81:66. Geriausiais žaidėjais pripažinti Gintaras Panavas ir Dovydas Abaravičius.

Dėl trečios vietos A divizione įnirtinga kova vyko tris kėlinius, tačiau „Ilgių sodybos“ čempionų patirtis ir trumpas Zarasų komandos „Vega“ žaidėjų suolelis lėmė rungtynių baigtį 92:75 „Ilgių sodybos“ naudai. Abejose komandose apdovanoti Paulius Daukantas ir Liudvikas Komka.

Svarbiausiose viso turnyro rungtynėse susitiko komandos „Visagino Policija“ ir „Autogarantas-SC“. Pastarajai komandai pavyko ne tik išlyginti rezultatą atsiliekant 14 taškų, bet net ir išsiveržti į priekį rungtynėms besibaigiant. Visgi per pagrindinį laiką nugalėtojas nepaaiškėjo dėl „Visagino Policijos“ žaidėjo Domanto Pupinio aktyvumo ir penktos Mindaugo Gasperavičiaus („Autogarantas-SC) pražangos. Ketvirtas kėlinys pasibaigė rezultatu 76:76, o per pratęsimą paaiškėjo, kad stipresnė buvo „Visagino Policijos“ komanda pasiekusi pergalę rezultatu 88:83 ir iškovojusi pereinamąją taurę, kuri artimiausius metus puikuosis Visagino policijos komisariate. Geriausiu „Autogarantas-SC“ žaidėju išrinktas Mindaugas Gasperavičius, o Domantas Pupinis tapo geriausiu savo komandos ir finalo žaidėju.

Norime išreikšti padėką turnyro rėmėjams ir žmonėms, kurie prisidėjo jį įgyvendinant:

1. Aleksejenko – pagrindinis turnyro teisėjas
  2. M.Gasperavičius, M. Gaidys, A. Bražnikovas, S. Kotovas, M. Radzevičius, T. Gasperavičius – teisėjai
  3. D.Kriaučiūnas, A. Žemčugov, E. Čečkovskaja, D. Kindžagulova – sekretoriato darbuotojai