UAB „Visagino linija“ tapo Visagino krepšinio rėmėju

Naujuoju Visagino krepšinio rėmėju oficialiai tapo viena didžiausių miesto bendrovių UAB „Visagino linija“. Tokio rėmėjo palaikymas labai svarbus krepšinio vystymui mieste. 
„Visagino linija“ dar kartą įrodė, kad yra socialiai atsakinga įmonė. Aktyvus bendradarbiavimas su krepšinio klubu „NAKS“ buvo pradėtas dar liepos mėnesį, kai „Visagino linija“ svariai prisidėjo prie 3×3 gatvės krepšinio turnyro organizavimo. Dviems berniukų komandoms rėmėjo parama padės įgauti žaidybinės praktikos Baltic Basketball Boys League (BBBL) varžybose, kurios startuos jau rugsėjo mėnesį.

Tikimės pamatyti ir gamyklos krepšinio rinktinę, kuri 2016 metais miesto pirmenybėse tapo čempione.

UAB „Visagino linija“ yra vienas didžiausių ir moderniausių baldų gamybos fabrikų Rytų ir Vidurio Europoje.

2006 m. atidarytoje įmonėje gaminami natūraliu lukštu ir pigmentine apdaila dengti medžio drožlių plokštės baldai: stalai, komodos, lentynos, stalčių komplektuojančios dalys.
Kiekvieną mėnesį „Visagino linijoje“ pagaminama apie 60 000 stalų, 100 000 komodų, 50 000 lentynų, kurie eksportuojami į Europos šalis, JAV, Japoniją. Pagrindinis įmonės klientas – Švedijos koncernas IKEA.

Visagino mieste kaip plyno lauko investicija įkurtoje įmonėje šiuo metu dirba apie 700 specialistų ir darbininkų. Baldų fabrikas yra vienas didžiausių darbdavių Rytų Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *