Po atostogų krepšinis sugrįžta

ball1
   Po vasaros atostogų sugrįžę Visagino krepšininkai pradėjo treniruotes ir jau spėjo sužaisti dvi rungtynes Lietuvos jaunių sporto žaidynėse.
   Pirmas rungtynes mūsų miesto krepšininkai žaidė Anykščiuose, prieš šio miesto ekipą. Visą rungtynių laiką buvo žaidžiama „taškas į tašką“. Varžybose didžiausias skirtumas tarp komandų siekė vos 5 taškus. Verta pažymėti, kad Visaginiečiai žaidė vos septyniese, o trečio kėlinio viduryje, E. Filipavičius patyrė nugaros traumą, todėl negalėjo baigti varžybų. Ketvirto kėlinio pradžioje vienas komandos lyderių V. Sipčenko gavo penktą pražangą ir turėjo palikti aikštelę. Visaginiečių situacija tapo labai komplikuota. Tačiau krepšininkai nepasidavė ir rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti sunkią pergalę rezultatu 76:79 (17:18, 22:20, 19:15, 18:26). Džiugu, kad sezonas buvo atidarytas pergale! Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė L. Velička 35t. ir V. Sipčenko 14t.

Visaginas: L. Velička 35, V. Sipčenko 14, Š. Vanagas 10, A. Velička 9, E. Filipavičius 6, J. Černiauskas 5.
Anykščiai: A. Jakštonis 22, D. Lapinskas 17, G. Krivickas 14…

Deja, bet antros rungtynės Molėtuose visaginiečiams nesusiklostė sėkmingai. Po pirmo kėlinio atrodė, kad bus intriguojančios varžybos, nes pirmąjį rungtynių ketverį Visagino komanda laimėjo minimaliu skirtumu 21:22. Viskas sugriuvo trečiame kėlinyje, kai svečiai niekaip nesugebėjo užpulti ir apsiginti nuo varžovų atakų. Molėtiškiai susikrovė dviženklį pranašumą, ir tapo nepavėjami jau ketvirto kėlinio pradžioje. Mūsų miesto ekipai teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 83:64. Rezultatyviausi Visagino komandoje buvo L. Velička 31.

Visaginas: L. Velička 31, J. Černiauskas 13, Š. Vanagas 8, A. Velička 7, D. Kardelis 5.
Molėtai: K. Pumputis 26, D. Kaminskas 14 I. Šeikis 10…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *