Visaginiečiai iškovojo svarbią pergalę

Sausio 26d. Visagine vyko pasienio krepšinio lygos lyderių, Visagino ir Utenos policijos dvikova. Griausmingai pradėję aikštės šeimininkai spurtavo 9:2 ir parodė, kad šiandien yra pasiruošę tik nugalėti. Uteniškiai puikiai žinojo varžybų vertę ir nesiruošė taip lengvai pasiduoti. Po dviejų kėlinių švieslentėje degė tokie skaičiai 43:37 šeimininkų naudai. Trečiajame rungtynių ketvirtyje svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį – 61:64. Lemiamame kėlinyje visaginiečiams puikiai sekėsi užpulti priešininkų krepšį, mūsų miestiečiai persvėrė rezultatą savo naudai ir iškovojo labai svarbią pergalę rezultatu 88:82 (24:13, 19:24, 18:27, 27:18).

Visaginas: L. Velička 34, A. Velavičius 24, G. Badaška 11, D. Chrečkov 8, A. Michailov 6, D. Beinar 2, A. Bražnikovas 2.
Utenos policija: I. Markevičius 19, M. Vilimas 16…