Išvyka į Rezeknę pažymėta pergale

VISAGINOBASKET   Lapkričio 9d. pagrindinė Visagino ekipa nuvyko į Rezeknę kur jėgas patikrino su praeitų metų trečios vietos laimėtoja Rezeknės komanda. Nuo pat pirmo kėlinio buvo jaučiama įtampa. Antrame kėlinyje Latvijos komanda sugebėjo padidinti persvarą iki 6 taškų. Per ilgąją pertrauką mūsų miesto krepšininkai padarė išvadas ir trečią kėlinį pradėjo su trenksmu. Sėkmingai apsigynusi ir greitą puolimą parodžiusi Visagino ekipa trečią kėlinį laimėjo 21:08. Paskutiniame ketvirtyje visaginiečiai kiek sulėtino tempą ir stengėsi išlaikyti persvarą, tas jiems puikiai pavyko ir šventėme pergalę rezultatu 59:67 (17:18, 17:11, 21:08, 17:17). Šiuo metu mūsų komanda savo sąskaitoje turi 3 pergales ir yra dar nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo. Kitas rungtynes visaginiečiai žais išvykoje prieš Daugpilio komandą.

Visaginas: A. Velavičius 25, L. Velička 17, D. Chrečkov 10, D. Kotovas 6, G. Badaška 6, A. Velička 2.

Posted in PKL

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *