Svarbi pergalė namuose

2VISAGINOBASKET    Lapkričio 14d. vakare, Visagino sporto komplekse, vyko moksleivių krepšinio lygos rungtynės tarp mūsų miesto vaikinų gimusių 1996m. ir svečių iš Rokiškio. Kaip ir buvo tikėtasi, rungtynės buvo įdomios ir emocingos. Kiek netikėtai svečiai iš Rokiškio per pirmą kėlinį susikrovė 7 taškų pranašumą. Tačiau antrąjame ketvirtyje įvyko rungtynių lūžis. Sėkmingai apsigynusi ir užpuolusi, visaginiečių palaikoma komanda į ilgąją pertrauką išsinešė jau minėtą 7 taškų persvarą. Po pertraukos abi komandos žaidė klampų krepšinį. Mūsų miestiečiai antroje rungtynių pusėje atsilaikė prieš rokiškiečius ir šventė pergalę rezultatu 64:59 (12:19, 25:11, 17:20: 10:9).
Visa komanda dėkoja žiūrovams už palaikyma ir laukia jūsų kitose namų rungtynėse.

Visaginas: L. Velička 31, Š. Vanagas 14, K. Trubila 13, A. Velička 4, D. Kardelis 2.

Rokiškis: A. Pranckūnas 22, V. Staniokas 11, R. Keliačius 10…

Posted in MKL

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *