Jauni visaginiečiai užemė antrą vieta „Christmas Cup-2016“ turnyre

Gruodžio 16 – 17 dienomis Visagine vyko Kalėdinis krepšinio turnyras – „Visaginas Christmas Cup – 2016.“ Jame dalyvavo keturios komandos iš Visagino, Rokiškio ir Livani (Latvija).

Grupių etape užėmę 3-iąją vietą, Visagino krepšininkai pusfinalyje atsirevanšavo bendraamžiams iš Livani-2 45:19. Finale visaginiečiai kovojo su turnyro favoritais pirmąja Livani komanda, kuriai grupių etape buvo pralaimėta rezultatu 17:36.

Aleksejenko ir A. Velavičiaus auklėtiniai pagrindinėse turnyro rungtynėsė parodė charakterį. Su tėvelių ir žiūrovų palaikymu jaunieji visaginiečiai kovojo taškas į tašką iki 3-iojo kėlinio vidurio. Lūžio momentas įvyko trečio kėlinio pabaigoje, kuomet svečiai iš Latvijos pataikė 4 tritaškius metimus iš eilės ir įgijo dviženklę persvarą. Sugrįžti į rungtynes prieš labiau patyrusią ir susižaidusią komandą nepavyko. Pergalę rezultatu 42:56 iškovojo Livani-1.

Visagino komanda užėmė 2-ąją vietą. Rungtynėse dėl 3-sios vietos triumfavo Livani-2.

Sporto klubas „NAKS“ dėkoja Visagino savivaldybei už pagalbą organizuojant turnyrą, taip pat remėjams IĮ „Autogarantas“ (direktorius – Tadas Balaišis) ir dizaino studijai „My Label“ (Vitalij Košel).