Visagino krepšininkai kartu su fanais sudalyvavo „Drakonų valčių“ varžybose

Š.m. liepos 9 dieną mūsų didelė ir vieninga krepšinio šeima dalyvavo Visagino drakonų lenktynėse. Vandenyje pritrūko jėgų ir sėkmė nesišypsojo, tačiau asmeninių pergalių pasiekti pavyko visai ne vandenyje, o ant kranto.

Pirmiausia, didžiuojamės užmaskavę Lietuvos, Europos ir Universiados krepšininką nugalėtoją – Justą Sinicą, kuris dalyvavo mūsų pirmajame plaukime kaip kviestinė žvaigždė.

Mūsų "Dragon Race" komanda
Mūsų komanda

Smagu buvo stebėti, kaip atėję į papludimį vaikai ėmė mėtyti kamuolius į mūsų pastatytą krepšinio lanką. Už tai dėkojame Visagino sporto centrui ir Sergejui Kotovui už pagalbą įgyvendinant idėją. Kol visų komandų plaukikai kovojo dėl trijų medalių komplektų, mes išdalijome apie 30 auksinių krepšinio kamuolių-sausainių, kuriuos gavo visi, sugebėję pataikyti į krepšį. Savo jėgas išbandė ir miesto merė Dalia Štraupaitė, tačiau sekėsi sunkiai, tad ir liko be „medalio“… 🙂

"Krepšinio fanai" "Dragon Boat Racing - 2016" festivale Visagine
„Krepšinio fanai“ „Dragon Boat Racing – 2016“ festivale Visagine

Be to (turbūt pastebėjote 🙂 ), mes išsipaišėme veidus. Tai jau tampa mūsų tradicija, kurią ketiname ir toliau puoselėti. Buvo neįtikėtinai gera matyti papludimį užpildančius vaikus išdažytais veidais, kurie pateko į daugybės fotografų kadrus.

Norime padėkoti tai mūsų komandos dalelei, kuri kūrė saldžius apdovanojimus ir vaikų išpiešimą viso renginio metu. Jei ne mūsų karingos draugės, pasaulis taip ir nepamatytų saldumynų ir dailių veidų… 🙂

D.Chrečkovas, Justas Sinica ir A.Velavičius
Dmitrij Chrečkov, Justas Sinica ir Anatolijus Velavičius

Visos komandos vardu dėkojame šios šventės organizatoriams už galimybę visiems susiburti ir už didžiulį kiekį gerų emocijų už tokį trumpą laikotarpį. Daugiau nuotraukų rasite čia

Iki naujų susitikimų drakono valtyje, o kol kas, mes išeiname atostogų 🙂 kad rugpjūtį sugrįžtume… su dar viena įdomia idėja… 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *