Paremk Visagino krepšinį

donateJei mėgstate sportą bei krepšinį, palaikote Visagino krepšinio komandas ir norite prisidėti prie sėkmingo jos žaidimo, tapkite komandos rėmėjais. Tai galite padaryti paskirdami iki 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, o šis paramos būdas nereikalauja iš Jūsų jokių papildomų išlaidų.

 
 

1) Parsisiųskite į savo kompiuterį prašymui pildyti skirtą „eFormFiller“ programą bei prašymo formą su suvestais sporto klubo „NAKS“ duomenimis (žiur. žemiau)

2) Atsiųskit FR0512 failo ir šablono duomenis (.ffdata + mxfd)

3) Iš FR0512.rar išarchyvuokite du failus (FR0512.mxfd, visaginokrepsinis2procFR0512.ffdata). Failai turi būti tame pačiame aplanke.

4) Naudodamiesi „eFormFiller“ programa atidarykite failą visaginokrepsinis2procFR0512.ffdata bei suveskite duomenis: savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą, telefoną, elektroninio pašto adresą bei prašymo pildymo datą. Detali prašymo formos pildymo instrukciją galite rasti šiuo adresu

5) Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) Jums tinkamiausiu būdu.

6) EDS portale eikit į paslaugos skyrių. Kairės meniu išsirinkite pateikti dokumentą -> persiųsti failą. Pasirinkite failą ir persiuskite jį.

Prašymą galite tiesiogiai pristatyti į mokesčių inspekciją arba išsiųsti paštu. Jei Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija. Jei metinės pajamų mokesčio deklaracijos teikti neprivalote, prašymą dėl 2 proc. paramos turite pristatyti pats arba per savo darbdavį, jam sutikus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *