AB „AKSA“ tapo oficialiu krepšinio komandų rėmėjų

AB "AKSA" logo

AB "AKSA" logo

Geros kalėdinės naujienos krepšinio mėgėjams! AB „AKSA“ tapo nauju Visagino krepšinio komandų ir miesto pirmenybių rėmėju.

Tai reiškia, kad miesto pirmenybių žaidėjus ir žiūruovus laukia daugiau prizų ir siurprizų. Tokio stambaus rėmėjo palaikymas lavai svarbus krepšinio vystymui Visagine.

Jau sausio 7 d. mūsų krepšinio komanda sužais draugiškas rungtynes su Kauno „Dainava – Aksa“ komanda.

AB „Aksa“ stengiasi prisidėti ir prie Visagino bendruomenės gyvenimo – per veiklos laikotarpį buvo skirta parama Visagino bendruomenės centrui, „Visagino country“ festivaliui, AB „Aksa“ darbuotojai dalyvauja Visagine vykstančiuose futbolo turnyruose, drakonų valčių lenktynėse, pusmaratonio bėgime, paplūdimio tinklinio varžybose. Na, o vis dėl to didžioji AB „Aksa“ aistra yra krepšinis – jau daugiau nei 10 metų AB „Aksa“ yra legendinės Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos rėmėja.

AB „Aksa“ viso dirba virš 330 darbuotojų, iš jų Visagino gamykloje dirba apie 110 darbuotojų. Visagino gamykla yra labai svarbi AB „Aksa“ struktūros sudėtinė dalis, todėl AB „Aksa“ stengiasi prisidėti prie įvairių kultūrinių, sportinių ar bendruomeninių renginių mūsų mieste.

Daugiau informacijos apie AB „Aksa“ veiklą rasite arba feisbuko paskyroje „Aksa gelžbetonio konstrukcijos“. Prisijunkite prie šios feisbuko paskyros ir AB „Aksa“ ateityje paruoš specialių konkursų ir prizų visaginiečiams.

http://www.aksa.lt

This article has 1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *