Baigėsi pavasarinis Visagino krepšinio turnyras

601745_505126709523553_1847076004_n.jpgTris kupinus emocijų bei intrigos savaitgalius Visaginą puošė krepšinis, tačiau viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Šiandien (04-20) buvo sužaistos paskutinės 2-jos Visagino taurės varžybos, kuriose varžėsi Visagino „NAKS“  bei SC-1, Pabradės-TTS, ir Dūkšto komandos. Visagino „NAKS“ pavyko užkopti į viršūnę, o SC-1 komandai, turbūt, pritrūko patirties – ši komanda buvo pati jauniausia turnyro komanda ir turnyrą užbaigė paskutinėje, ketvirtoje vietoje.                                                                                                                                                   Nors krepšinio diena Visagine išaušo anksti, žiūrovų rungtynėse netrūko. Tačiau, nors jie ir palaikė visaginiečius, to neužteko, kad šie įrodytų, jog yra geresni nei Dūkšto miestelio krepšininkai. Nuo pat pradžių į priekį šovė Dūkšto krepšininkai, visaginiečiai nepasidavė – kabinosi už kiekvieno šiaudo, tačiau patirties stoka neleido laimėti gan atkakliose rungtynėse. Rezultatu, kuris rungtynių eigą atspindi ne visai tinkamai, 100:72 pergalę pasiekė Dūkšto komanda, kurioje netrūko ir mūsų miestiečių veidų. Ši iš Visagino bei Dūkšto gyventojų sudaryta komanda užėmė 3-ją vietą.  (13:22, 14:21; 24:23; 19:34)                  

Rezultatyviausiai žaidę žaidėjai:                      

Visagino SC-1: K. Trubila 19, D. Kardelis 12, F. Gasperavičius 12, I. Skarbauskas 11.                                              Dūkštas: N. Marevski 36, B. Griškevičius 24 (6 3-taškiai), G.Griškys 13.

Antrose rungtynėse įvyko turnyro lyderių akistata. Šiose rungtynėse intrigą kūrė Visagino „NAKS“ bei Pabradės-TTS komandos.  Susitikime, kuriame netrūko pasikarščiavimų triumfavo mūsų miesto komanda „NAKS“.  Visaginiečiai jau pirmajame kėlinyje nieko nelaukę pasiuntė svečius į lengvą nokdauną, pasinaudodami toliašaude artilerija. Tačiau svečiai nekartą buvo pradėję kvėpuoti mūsų komandai į nugarą, tačiau išlikę ramesni, nervų bei intrigos kupinose rungtynėse, Visaginiečiai jas pabaigė mėgaudamiesi žaidimu, nes, jau įpusėjus 3-jam ketvirčiui, buvo aišku, kad triumfuos „NAKS“ ekipa. Mačas pasibaigė rezultatu 75:52. (23:12; 21:11; 18:16, 13:13)                                                                                                             Geriausiai pasirodę ekipų žaidėjai:                                                                                                                  „NAKS“: L.Velička 22, G. Badaška 14, A. Belavičius 11, D. Pupinis 8.                                                                                         Pabradė-TTS: R. Vainicikis 16, T. Melimenkovas 15, T. Kuodis 10.

399732_505126706190220_1688357704_n.jpgVisagino pavasarinį taurės turnyrą komandos užbaigė būdamos šiose pozicijose:

1-oji vieta: Visagino „NAKS“ sporto klubas;

2-oji vieta: Pabradės-TTS;

3-oji vieta: Dūkštas;

4-oji vieta: Visagino SC- 1 (Sporto centro komanda).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *